Deli Yürekli Fm Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galeri

DELİ YANIMI TUTTUN EY HAYAT Empty
Istatistikler
Toplam 28 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: **yosun**

Kullanıcılarımız toplam 180 mesaj attılar bunda 104 konu
Anket

DELİ YANIMI TUTTUN EY HAYAT

2 posters

DELİ YANIMI TUTTUN EY HAYAT Empty DELİ YANIMI TUTTUN EY HAYAT

Mesaj tarafından M€LiK€-€c€ Salı Ocak 12, 2010 10:52 pm

şiirin içine sığındım, ayrılıklar dinince haber verin..

Sarı sayfalarda adresi yok hüznümün çobanların kavalından süzüldüm ve geçtim tenime değmeden; utandı yanık ezgiler ah dilim! Ben sana ''seviyorum'' deme demiştim..

Yüksek sesli konuşmalar geceyi uyandırdığından beri uykusuzum. Çelişkiler aşk’ın yolunu kesmiş. Sen bana bakma ey sâki..! . Demindeyim vedaların ve huysuzum. Seni, diline biber süremediğim yalancı anıların yanına koydum, süt düşüm kurallara uy, konuşma seslensen de dönüp arkama bakmayacağım..
..hoyrat olma sevda, dokun ama hırpalama.. kadınlığımdan utanmadım, midesiz yalanlardan utandığım kadar.. tutkunun kalbine kim sapladıysa bıçağı çeksin hemen, intikamım acı olur sonra, tat alamazsınız..
Rüzgar! Okşarken acıtıyorsun özlemleri dilimde, anlamını bilmediğim kelimeler var.
Öpüşlerimden akan sızı efsunlu.
Kanım kaynıyor. Ateşimin altını kısın.
Dibi delinince aldanışların, küçük bir çocuk gibi inandığım sözler kıyıya vurdu, gidip bakmadım gömdüm ihanetleri../.. kimse başlarında ağlamasın dünde bıraktım saflığımı, acı(ya) madım
..seviştikten sonra bile aynı bakabiliyorsa sevdalının gözleri, ruhuyla sevişmiş demektir..
aldanmak.. her sevdanın dayandığı ibre ki hiçbir zaman sevişmedik aslında. Sadece bedenlerimize ninni söylettik, gözlerimizi kapamadan önce. Temizledik akıttığımız ağdalı coşkuları sonrası uyanış. Gözler aynı bakmıyor sabahları
Ey kıvrımlarının debisi çağlayan acuze..! Kan(a) ma bu sefil tapınmalara. Bedenimde uyu, gözlerimde uyan.. içindeyim, dışında olamayacak kadar.
..çığlık atan kavuşmaların dili tutuldu.. Her şey bir anda değişebiliyor, saç telinin rengi bile.. Koynundayım dalgaların.. Göğsümü gıdıklıyor sarnıçlarımdaki serseri çocukluğum.. Göz yaşlarımı çekinmeden içti, la minör haylazlıklar.. Açıldı göz kapaklarım. Görüyorum..
Tahrik oldu hırsım oyunuyorum kalpazan bakışlardan.
Deli yanımı tuttun ey hayat! Lades ...Smile
M€LiK€-€c€
M€LiK€-€c€

Kadın

DELİ YANIMI TUTTUN EY HAYAT Empty Geri: DELİ YANIMI TUTTUN EY HAYAT

Mesaj tarafından DJ-RÜZGAR Cuma Şub. 26, 2010 4:51 am

canim cok yine guzel seyleri bizlerle paylasmissin tsk ederim
emegine saglik
harikasin Laughing
DJ-RÜZGAR
DJ-RÜZGAR
Özel Üyeler